Ciekawe artykuły

rzeczoznawca wrocław

Raport o cenach działek budowlanych 12/2016

Warszawa niezmiennie wycenia swoje działki pod budowę domu najdrożej, windując przy okazji średnią stawkę dla całego województwa. Ponad 700 zł/mkw. w stolicy to już wieloletni standard. Pozostałe miasta pozostają wciąż dużo tańsze. Na ile wyceniano działki budowlane w listopadzie w innych częściach kraju? (...)

rzeczoznawca wrocław

Raport z rynku mieszkań 12/2016

Prawie 9000 zł za 1 mkw. używanego mieszkania w Warszawie – to średnia stawka jaką sprzedawcy wpisywali w ofertach lokali na sprzedaż w listopadzie. Na ponad 7000 zł/mkw. opiewały także oczekiwania na rynku krakowskim. (...)


rzeczoznawca wrocław

Dom to szczęście - raport

Budowa domu niesie za sobą wiele trudności i może okazać się, że zamiast przyjemności z tworzenia, zderzymy się z ciężarem formalności. Jednak często bardziej opłaca się kupić dom pod miastem niż mieszkanie w jego granicach. (...)

rzeczoznawca wrocław

Kredyty hipoteczne

Najważniejszym wydarzeniem na rynku kredytów hipotecznych jest zbliżające się odblokowanie pieniędzy na dopłaty wypłacane w ramach programu „Mieszkanie dla młodych”. (...)


rzeczoznawca wrocław

Najwęższy dom na świecie

W brazylijskimi mieście Madre de Deus znajduje się dom, w którym raczej nigdy nie stanie fortepian. Co więcej, ciężko wejść do niego dwóm osobom na raz. Budynek ma bowiem metr szerokości we frontowej części i 2 metry w tylnej...

rzeczoznawca wrocław

Mieszkanie na łódce

W dobie boomu mieszkaniowego w Polsce można odnieść wrażenie, że deweloperzy próbują zabudować dosłownie każdy wolny fragment przestrzeni w miastach...

KANCELARIA RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWEGO WROCŁAW

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego
Uznamska 11
54-314 Wrocław

tel: 508-095-597
fax (71) 357-95-99 lub

kancelaria@kruzel.pl